Tekstūrdekors LUSONOL S-1023

Paredzēta koka virsmas dekoratīvai apdarei un aizsardzībai, tā aizsargā koksni saglabājot tās tekstūru. Lusonol S-1023 ir piemērota lietošanai gan iekštelpās, gan ārpus telpām. Gatava lietošanai. Tai piemīt arī UV aizsardzība. Lusonol S-1023 var izmantot piemēram, žogu, logu, karnīzu un citu koka detaļu dekoratīvai apstrādei.

Uzklāšana: Uzklāšana ir jāveic uz tīras un sausa koksnes. Lusonol S1023 var arī uzklāt uz koksnes, kas pirms tam ir apstrādāta arī ar fungicīdu.

Lietošana: Pirms lietošanas laku rūpīgi samaisa un uzklāj ar otu vai rullīti uz tīras, sausas virsmas. Pēc 10-15 minūtēm var noslaucīt (ja nepieciešams) lakas atlikumu ar sausu otu. Ārpus telpām ieteicams uzklāt 2 reizes, otro slāni uzklāt ne ātrāk kā pēc 24 stundām.

Atšķaidītājs: lakbenzīns

Patēriņš: 7-13 m2/ 1 litrs

Uzglabāšana: Glabāt blīvi noslēgtā iepakojumā, sausā, viegli vēdināmā telpā tālu no karstuma izstarojošiem priekšmetiem un ilgstošas tiešu saules staru iedarbības. Neuzglabāt kopā ar pārtiku un dzīvnieku barību. Produktu rekomendēts izmantot pilnīgi. Tukšo taru un vaitspirtu pēc instrumentu mazgāšanas likvidēt saskaņā ar vietējo likumdošanu. Uzglabāšanas temperatūra no + 5° C līdz + 25° C.

Pirmā palīdzība: Pie sliktas pašsajūtas atstāt darba vietu, ja iekļūst acīs, skalot tās ar lielu ūdens daudzumu un nekavējoties griezties pie ārsta, uzrādot iepakojumu vai etiķeti.